Нам потрібне мирне небо!

Дата: 21.02.2024 08:37

20 лютого кожного року в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.  Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників.  Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – Небесної Сотні.

Пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшануванні загиблих воїнів у війні з російським агресором присвячений загальношкільний виховний захід у Любельському ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Нам потрібне мирне небо!». Учасники, учні   5-11 класів,  декламували  патріотичну поезію, відігравали сценки, співали пісні, створили музичну постановку під мелодію «Нам потрібне мирне небо». Діти  щиро просили у Бога миру, спокою  та перемоги.

Слава Україні!

Героям Слава!