У Любельському закладі 5 грудня усі приєдналися до відзначення Дня волонтерства

Дата: 11.12.2023 09:11

Волонтерство – річ добровільна, яка приходить свідомо і йде від душі. Ще у Біблії сказано, що блаженний той, хто робить добро.

Педагогічний та учнівський колективи постійно займаються волонтерською діяльністю, адже любов до ближнього потрібно виховувати змалку.

Міжнародний день волонтера у Любельському закладі пройшов під гаслом «Поспішайте творити добро». Діти разом із педагогом-організатором Надією Боровець та практичним психологом Оксаною Хас приєдналися до національного онлайн-уроку волонтерства, обмінювалися думками та вносили свої пропозиції щодо добрих справ. В межах заходу було проведено урок «Душі людської доброта». Маленькі волонтери - учні 5 класу, взяли активну участь у акції «Подаруй малюнок воїну!». Роботи дітей передано місцевому волонтеру Наталії Бровченко для воїнів ЗСУ нашої громади.

В цей нелегкий для всіх час, ми розуміємо, що підтримка волонтерства, допомагає дітям взаємодіяти, більше спілкуватися і виявляти найкращі якості.

Дякуємо нашим добрим та теплим промінцям-волонтерам!

Творіть добро, поки ви існуєте!