Кубок Покрови 2023

Дата: 20.10.2023 08:56

Футбольний турнір "Кубок Покрови 2023" серед учнів 2010 року народження і молодших пройшов на території Жовківського закладу освіти 1.
Вже традиційно, восени, серед закладів освіти нашої громади проходять футбольні змагання. Сьогодні, за звання переможця футбольного турніру "Кубок Покрови 2023" змагались 5 команд.
За результатами усіх ігор переможцями стали юні футболісти з Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #2
Срібні призери змагань учні Жовківський ЗЗСО 3
На одне командне очко менше отримали учні Сопошинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів і стали бронзовими призерами.
Дякуємо за участь учням Староскварявський Ззсо та Жовківський ЗЗСО № 1 та учителям фізичного виховання за співпрацю у розвитку спорту у нашій громаді загалом.