Конкурс "І слово, і пісня матусю тобі"

Дата: 08.02.2022 16:25

На виконання наказу відділу освіти Жовківської міської ради  від 31.03.2021 року № 73 «Про проведення міського етапу  конкурсу «І слово, і пісня матусю тобі", Положення про міський конкурс та міської програми «Підтримка учнівської молоді на 2021 рік» 26.04.2021 року  на базі Жовківського ЦДЮТ проведено міський етап конкурсу. Відповідно до Положення конкурс проходив за номінаціями: авторська поезія, авторська проза, виконання пісні.

У номінації авторська поезія  участь взяли учні із Мокротинського, Староскварявського, Новоскварявського та Любельського закладів загальної середньої освіти.

У номінації авторська проза  участь у конкурсі взяли участь учні із   Мацошинського, Деревнянського, Любельського та Новоскварявського ЗЗСО.

У номінації виконання пісні участь брали учні Вязівського, Мацошинського, Любельського, Деревнянського, Жовківського ЗЗСО №3 та вихованці Жовківського центру дитячої та юнацької творчості.

Наказ про підсумки  міського етапу конкурсу "І слово, і пісня матусю тобі"