Конкурс «Форум педагогічних ідей»

Дата: 08.02.2022 16:14

Відповідно до плану роботи  відділу освіти Жовківської міської ради, проведено конкурс проектів педагогів – організаторів району в якому взяли участь 16 закладів загальної середньої освіти: Мокротинський, Новоскварявський, Туринківський, Деренянський, Крехівський, Зіболківський, Любельський, Малопередриміхівський, Воля-Висоцький, В’язівський, Глинський,  Жовківський ЗЗСО І-ІІІ №1, №2, №3. Метою  конкурсу проектних робіт «Форум педагогічних ідей» є активізація пошукової діяльності педагогів-організаторів та вихованців шкіл щодо нових форм роботи у шкільному колективі, залучення дітей до дослідницької роботи у різних сферах життя, ознайомлення дітей з традиціями українців різних регіонів та зарубіжжя, використання інноваційних методів та креативний підхід до проведення традиційних шкільних свят.

Педагоги-організатори продемонстрували високий рівень проектних робіт.

Наказ Про підсумки проведення конкурсу «Форум педагогічних ідей»