Дитячо-юнацький фестиваль "Сурми звитяги"

Дата: 08.02.2022 16:41

На виконання наказу відділу освіти Жовківської міської ради від 04.10.2021 року №187-ОД  «Про проведення І-го туру ХХІІ-го  дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" у навчальних закладах ТГ»,  річного плану роботи відділу освіти Жовківської міської ради на 2021/2022 навчальний рік 22 жовтня  2021 року на базі  Жовківського ЦДЮТ проведено міський етап дитячо-юнацького фестивалю«Сурми звитяги» у номінаціях: солісти-вокалісти; вокальні та вокально-інструментальні ансамблі; художнє читання, авторська поезія; героїко-патріотична хореографічна композиція; живописна, графічна, декоративно-тематична композиція.

Фестиваль має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, Помаранчевому, Євромайданах та Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух військових під ча виконання свого професійного обов'язку Операцій об'єднаних сил ЗСУ (ООС) серед учнівської молоді.

Про підсумки ХХІІ  міського дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги"